Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mivel tisztítsam az akváriumot...

Mivel tisztítsam az akváriumot kívülről?

Figyelt kérdés

Milyen oldószert+ textiliát használjak?

Próbáltam ecetes viledával,meg szilviával,de semmit nem használt,a zsíros ujjnyomokat meg homloknyomokat :) csak elkente és egyszerűen nem akar lejönni!


2012. febr. 21. 16:11
 1/10 anonim ***** válasza:
ugyan azzal mint az ablakot. ablakmosó+papírtörlő. csak a vízbe ne kerüljön.
2012. febr. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem is az ablakmosó vált be.

Vagy a "csodakendő" se rossz.

2012. febr. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

oké de milyen fajta vált be?Én már az ablakot se mosom :) mert nem találok olyan cuccot ami TÉNYLEG leviszi a zsiros plakkot róla..Mondjatok márka nevet ami TUTI jó.

Papirtörlő meg nekem mindig ilyen "bolyhokat" hagy azért nem szeretem.

2012. febr. 21. 16:15
 4/10 anonim ***** válasza:

első vagyok

W5 ablaktisztító folyadék kék színű és a Lidl-ben vettem papírtörlő ami nem hagy bolyhokat, de valami tiszta rongydarab is jó a célra.

2012. febr. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én clin ablaktisztítót és valami sima konyhai papírtörlőt, nekem soha nem maradt szöszös utána.
2012. febr. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Festékboltban kapható lakkbenzin literes flakonban, vagy gyógyszertárban sebbenzin kis üvegben - ezekkel jól lehet zsírtalanítani.
2012. febr. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezek a benzinek nem oldják véletlenül a ragasztót? Nem tudom, csak valami halvány emlék motoszkál a fejemben, hogy az fbs és a benzin össze tud verekedni. De lehet, hogy hülyeség.
2012. febr. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Áh, nem.


Kb egy hete benzineztem le az egyik akvárium alját kívül, mert kétoldalas ragasztóval ráragasztottam padlószőnyeget aztán meg leszedtem és világoskék alját akartam csinálni, de ahhoz a kétoldalasnak a ragacsait le kellett oldani, hát a benzin azt lehozta, de az FBS odamaszatolásokra nem reagált semmit. Én nem tudom, hogy az FBS-t mi oldja, de elég kevés olyan oldószer van az biztos. És ez nem oldja.

2012. febr. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ennek az alját benzineztem. Ez egy szökőkút akar lenni, azért mennek a vízcseppek az üvegre és összemaszatolják, de még nincs kész.

[link]


Ez a dilim, hogy ilyet akarok csinálni:

[link]


Csak még nem tudom hogy csináljam, nincs hozzá semmi kellékem.

2012. febr. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Platypus ***** válasza:
Én sima ablakmosót használok "szöszmentes" törlőkendővel. Ha meg nagyon nem akar sikerülni, érdemes kipróbálni a szemüvegpucoló nedves törlőkendőt. Az aztán minden zsíros izét azonnal eltüntet.
2012. febr. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!