Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Gyűrűs bohóccsukát tarthatok...

Gyűrűs bohóccsukát tarthatok 54 literes akváriumban?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tetszik ez a hal. Van egy társas akváriumom ami 54 literes. Nincs benne sok hal, meg kicsik. Utána olvastam a hal tartásának. Mindent tudok róla kb. Gyöngyösön vagy hevesen lehet ilyet venni? Vagy nem? Köszönöm a válaszokat!
2012. febr. 21. 20:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Pontosan mi az a nem sok kicsi hal? Milyen fajok, hány darab?

Tudod biztosítani számukra a lágy, savas vizet?

Mennyire növényesített az akvárium? Esetleg külső szűrő van?

Boltban amúgy nem hiszem, hogy összefutsz velük, inkább akvarisztikai börzéken van esély a beszerzésükre.

2012. febr. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Van szívó meg páncélos harcsa. Meg van még valami razbóra is. Igen, tudom számukra biztosítani. Nem vagyok már kezdő akvarista. Van benne bőven növény, persze nem zsúfoltan, lentis és fent is. A nevüket nem tudom. Sötét a talaj. Milyen börzék? :D Van külső szűrő is amúgy. :D
2012. febr. 21. 20:59
 3/12 A kérdező kommentje:
Ja, és még annyi, hogy fedett az akvárium!
2012. febr. 21. 21:03
 4/12 A kérdező kommentje:
Bocs, 8 törpe páncélos harcsa meg törpe szívóharcsa 6 db. Meg 12 galaxy razbóra6gyöngy dánió.
2012. febr. 21. 21:22
 5/12 A kérdező kommentje:
a 6-os / jel lenne!
2012. febr. 21. 21:22
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez így rengeteg hal 54 literre, örülj, ha ezek megmaradnak. Én a páncélosoktól sürgősen megszabadulnék.

Ide már ne tervezz egy halat sem! Ha csak a törpe szívóharcsák lennének, azt mondanám, hogy oké a csuka, de akkor is csak talán.

Szerezz be egy 80-90 liter körüli akváriumot, abban már gondolkozhatsz ilyesmin.


Legközelebb amúgy a Heiko BLEHER lesz márc. 31-én, ott vásárolhatsz ilyen ritkaságokat.

www.akvarista.hu

2012. febr. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Oké, köszi! Nem tartom meg őket, eladom mert születtek kicsik!!! Ezért vannak ennyire sokan! :D
2012. febr. 21. 21:29
 8/12 A kérdező kommentje:
Amúgy 3 törpe páncélos harcsa 4 db törpe szívó meg a razbórát kaptam ajándékba de hétvégén beviszem a halas boltba!
2012. febr. 21. 21:33
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

nem te vagy a vitorlás halas???!!

mert bagyon úgy tűnik nekem..és az előbb még azt állítottad hogy van 1 vitorláshalad.. most meg csak úgy megjelent néhány dánió meg razbóra meg törpeszívóharcsa meg páncélosharcsák??!!

mellesleg hogy születtek kicsik??

mert úgy tudom ezeket nehéz szaprítani.. :/

ne hazudozz már

2012. febr. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Olyan halat keressél, ami nem lágyvizes.
2012. febr. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!