Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen halakat javasoltok?

Milyen halakat javasoltok?

Figyelt kérdés
Az akvárium 54l-es.Milyen halakat tarthatok benne? (elevenszülőket ne mondjatok,és ha lehet olyan halakat amik minden akvarisztikai boltban megtalálhatóak)
2012. febr. 23. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
nekem 100 literes van és 2 gibiceps meg 2 harcsa van benne, ezek akváriu függők, ha nagyobba rakod bele őket tovább nőnek. neked 2 harcsa simán elég lenne, aranyosak, de szürkék, ha szineset akarsz akkor guppi, vagy neon hal, esetleg aranyhal de abból is max 3
2012. febr. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

Mondjuk 8 parázslazacot 6 törpe páncélos harcsával vagy 6 törpe szívóharcsával.

Vagy 8 parázslazac 10-15 red cherry garnélával.

Vagy 8 zebradánió is ugyan úgy páncélosokkal vagy szívóharcsákkal.

Esetleg egy mézgurámi pár 6 parázslazaccal.

Talán boraras fajokat is találsz, belőlük mehet 10 db 10-15 garnélával.


Milyen városban fogsz vásárolni amúgy?

2012. febr. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

Első, ha tudnád, hogy mekkora barbár vagy, nagyon szégyellnéd magad...

Gibicepset tertasz 100 literben?!

[link]

40 centire nő te szerencsétlen... Persze, kis helyen nem, mert hamarabb elpusztul, valóban...

Az aranyhalas tanácsoddal is kitörölhetjük, nekik is 150-200 liter szükséges...

2012. febr. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem Magyarországban élek,de a legközelebbi városban van egy kisebb akvarisztikai üzlet,ezért írtam,hogy olyan halakat írjatok ami minden boltban megtalálható.
2012. febr. 23. 14:38
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

Hát, kisebb boltokban ritkák az ilyen kis méretű halfajok, szerintem valami butaságra fognak akarni rábeszélni, az első válaszolóhoz hasonlóan.


Annyit tudok tanácsolni, hogy semmit ne vegyél meg az eladó tanácsa alapján! Írd össze, amiket javasol, illetve ami tetszik, menj haza, és keress meg mindent a www.diszhal.info oldalon. Ott látod a szükséges akváriumméreteket.

Az is megoldás lehet, hogyha nem tudsz csak úgy szétnézni, hogy felhívod őket és megkérdezed, milyen halak vannak, miket javasolnak.

2012. febr. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
Guppit talán minden boltban árulnak.
2012. febr. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Volo ***** válasza:
46%
Szia! Ha nem akarsz elevenszülőt, akkor érdemes pontylazacfélékkel próbálkozni! Ezek általában mindenhol kaphatóak is. Neonhal, feketeneon, izzófényű pontylazac, üveglazac. Mindegyik fajta csapathal, békések is egymással is tarthatóak (nekem mielőtt beállítottam a 100 literes akváriumomat 45 literesben voltak), 54 literben 20-an kényelmesen eléldegélnek. Pontyfélékből pedig lehet kisebb testű razbórákat tartani, általában ékfoltos razbórát lehet kapni, szintén békés csapathal, és míg a pontylazacok dél-amerikai halak, a razbórák ázsiaiak, de együtt is tarthatóak. Üdv.
2012. febr. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

kedves Murr!


valoszinüleg nincs pénzem nagyobbra azért tartok ilyeneket és valoszinüleg nem én vettem hanem ugy kaptam

nyomi -.- egyből le kell szolni a másikat? nagyon szarul esik :( neked is rosszul esne ha igy közölnének veled valamit...elég lett volna ha normálisan belinkeled amit meg is tettél, és szépen fogalmazol, akkor is veszem a lapot, de legalább nem sértődöm meg...

okostojás

2012. febr. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!