Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tüskéshínár kibírná ha feladná...

Tüskéshínár kibírná ha feladnák postán?

Figyelt kérdés
Buborékfóliás borítékban, benedvesítve adják fel, vagy inkább csomagként befőttesüvegben? Az utóbbi elég drága lenne...
2012. febr. 26. 10:19
 1/6 anonim válasza:
0%
Te kibírnád, ha feladnának póstán és egy dobozban kellene rohadnod három napig? Ez állatkínzás, apukám/anyukám!
2012. febr. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

esetleg növénykínzás.

nem hiszem hogy napokig bírná az a növény teljesen sötétben víz nélkül.

2012. febr. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Platypus ***** válasza:
Nem, ebben az időben meg pláne nem, mert könnyen meg lehet fagyasztani. Mohákat már többször is adtam fel sima borítékban postán, velük remekül működik, de a tüskéshínár nagyon törékeny, spenót lenne belőle mire megkapnád. A befőttesüveg működne, de várj vele még pár hetet. Ennyire rossz helyen laksz, hogy kénytelen vagy postáztatni? Az akvarista.hu-n mintha régen lett volna olyan topik, hogy ki merre utazik az országban és merre tud segíteni állatokat meg egyéb akváriumi cuccokat szállítani, némi pénzmagért.
2012. febr. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem én lakom rossz helyen, hanem ő :D Köszi a válaszokat
2012. febr. 26. 10:47
 5/6 Platypus ***** válasza:
100%
Akkor a megoldás, hogy keresel máshonnan hínárt :) Elég gyakori és szapora növény, ha pesti vagy, még én is tudok adni.
2012. febr. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Pesti vagyok, írok privit :)
2012. febr. 26. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!