Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Odaadhatom a halaknak?

Odaadhatom a halaknak?

Figyelt kérdés
Olyan száraz táptól, amit a rajta lévő dátum szerint már nem szabad felhasználni, lehet baja a halaknak?

2012. márc. 1. 22:00
 1/4 anonim válasza:
add csak nekik xD nekünk guppik vannak, és soha nem volt bajuk a lejárt táptól xD
2012. márc. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a megvásárolt kaja egyszerűen soha nem fogy el időben, még nagyjából sem.
2012. márc. 1. 22:55
 3/4 anonim ***** válasza:

A csövesek is kiszedik a romlott kajákat és megeszik a kukából, de lehet, hogy néha betegek is lesznek tőle.

Én nem adnám a halaimnak ha megtehetem.

2012. márc. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Salx Narval ***** válasza:
A lejárt szavatosságú kaja, nem feltétlenül romlott, főleg az ilyen szárított cuccoknál.Ha nem kapott nedvességet, az-az jól tároltad, legfeljebb a tápértéke, vitamintartalma, csökkenhet.Szerintem nyugodtan etethetsz vele.Nekem is maradt aranyhaltápom, most 5 éves, az ég világon semmi baja.A fagyasztott kajáknál, már más a helyzet.
2012. márc. 2. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!