Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ha akvarium hatteret akarok...

Ha akvarium hatteret akarok kesziteni plexi vagy uveglapbol, es beteszem az akvi hatoldalahoz a vizbe, akkor ott nem fog beposhadni a viz?

Figyelt kérdés
Az uveglapra szeretnek apro koveket ragasztani sziloplaszttal...ez igy mukodokepes?
2012. márc. 2. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez nem érthető rendesen mit akarsz .. de hogyha ragasztani akarsz akk jól gondold meg mivel ragasztasz ..

mert vannak olyan anyagok amelyeik nem vizálók és stb na meg hogy az a ragasztóanyag amit hasznáálsz lehet mérgező halak számára .. de nem tudom próbáld meg

2012. márc. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mi nem ertheto?sziloplaszttal ragasztanek koveket uveglapra.

A kerdesem az,hogy ha becsusztatom az akvarium hatlapjahoz,akkor ott azon a reszen megposhad, befulled a viz?

2012. márc. 2. 22:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Naja, hát havonta egyszer érdemes kivenni és letörölni a hátulját egy szivaccsal. Igen beposhad, de nem olyan hamar, mert nem sok víz fér közé, elég jól össze tud tapadni két sík felület ami egymáson csúszik.


Én műanyag lemezt raktam be és öntapadós fóliával vontam be. Most épp nincs bent, de néha kivettem lemostam, és a kettő közt kissé algás volt.

2012. márc. 3. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hja mégegy, a plexire nem tapad az FBS, úgyhogy az felejtős. Próbáltam egyszer led lámpákat ragasztani plexire azért mondom, simán levált róla, csak maga az FBS réteg maradt egyben :)


Ha meg üvegből csinálod, akkor az szerintem fél centivel legyen kisebb mint az akvárium belső szélessége. Nem azért, hogy ronda legyen, hanem hogy ki tudd szedni lemosni mikor összetapad az akváriummal egy picit, szal hogy könnyebb legyen mozgatni.

2012. márc. 3. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom Hable,latom szamodra ertheto volt,mit akarok:)
2012. márc. 3. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!