Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Yoyo botia, ez természetes?

Yoyo botia, ez természetes?

Figyelt kérdés
Vettem 2 kis yoyo botiát (3cm). Egész nap az akvárium egyik sarkában mennek fel és le. A kereskedésben is ezt csinálta az összes. Ez természetes? 50 60 an lehettek egy helyen, gondolom megzakkantak a kis hely miatt. Valakinél hasonló? Fog ez változni?

2012. márc. 8. 14:08
 1/6 YourDestiny ***** válasza:

Lehet a stressz az oka. Idő kell, még megszokják az új helyet. Két haltól többet kellett volna venni. Egy kis információ:


[link]

2012. márc. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lesötétitettem az aksit és most nyugisak, hallom ahogy kattognak a kaja fölött, de azért szeretném ha megszoknák minél hamarabb.
2012. márc. 8. 15:56
 3/6 anonim ***** válasza:
nálunk akkor fordult ez elo,amikor algaolot raktunk az aksiba,utána olvastam érzékenyek a vegyszerekre,gyors vízcsere után megnyugodtak.
2012. márc. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
vegyszer max klór lehetne benne, de nem valószinű
2012. márc. 8. 19:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Kis helyen szoktak megzakkanni és úsznak össze vissza nagy mérgesen, azt én is láttam halas boltban, de nagy akváriumban le kéne nyugodniuk idővel. Esetleg tegyél bele sok növényt, kis csigákat, hogy legyen mivel elfoglalják magukat. Más ötletem így nincs most.
2012. márc. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt csinálták a kis 20 literes karantánban, aztán a rendes nagy akviban nyugodtak voltak! :)
2013. jan. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!