Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért nem esznek a red cherryk?

Miért nem esznek a red cherryk?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt csináltam 1 majdnem teljes vízcserét tisztítással egybekötve az akváriumomban.Addig minden rendben volt a garnéláimmal(ebben az akváriumban csak ők vannak).Azóta viszont egy falatot sem esznek.Próbálkoztam már sera shrimp natural-lal,összemorzsolt sera vipan-nal,de semelyikből sem ettek.Most meg olyan,mintha nem érzékelnék,hogy van kaja bent: felúlsznak a felszínre,próbálnak kimászni,kaja után keresgélnek mindenhol.Nem szeretném,hogy valami bajuk legyen(pl:éhen haljanak)...Mit tudok tenni?Normális ez?
2012. márc. 10. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért csináltál teljes vízcserét?! Hogyan tisztítottad az akváriumot? A szűrőt is kimostad?

Nem szabad ekkora butaságot csinálni, ezek az állatok nem viselik el a hirtelen változásokat.

2012. márc. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem teljes,csak 70%-os.Szűrőt szivacsszűrőt nem szabad nagyon tisztitani tudtommal,tehát nem tiisztítottam.
2012. márc. 10. 18:13
 3/5 A kérdező kommentje:
Az aljzatot mostam át,meg a növényeket is.
2012. márc. 10. 18:13
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak a stressztől és a sokktól nem esznek, hagyd megnyugodni őket. Hetekig is kibírják külön táplálás nélkül, nem kell aggódni.


Ne csinálj túl gyakran ilyen drasztikus beavatkozást, mert nagyon megsínylik.

Ne etess túl, az aljzatot porszívózd rendszeresen, max 30-50% vizet cserélj.

2012. márc. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azóta úgy esznek...már beindultak!köszi a segítséget,a tanácsokat megfogadom!
2012. márc. 11. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!