Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vehetek még bele halat?

Vehetek még bele halat?

Figyelt kérdés

Tudom a számolási módot,meg ki is számoltam,de attol függetlenül szeretné tudni hogy ti szerintetek mehet e még bele hal.olyan üresnek tűnik,mert bal oldalra csoportosulnak a halaim.Még 2 gömbmollyt szeretnék.Régebben azt kaptam a barátnőmtöl,és szeretnék újra.Aksi:

54liter,mindennel ellátva,bőségesen van növény is.

1üveggarnéla

1páncélosharcsa

2nörös neon

2fekete neon

3ékfoltosrazbóra

1törpe szívóharcsa

2betta(nőstény+hím.)

Nem kell leszolni ha már ez is sok,elég finoman felhívni rá a figyelmemet:).Köszi a válaszokatelőre is.(mégegyszer:A számítást(1cm=1l)ismerem,a ti vélaményetk érdekel.


2009. jún. 10. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a két hal még bőven elfér benne.
2009. jún. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bőven?:)Akkor szerinted hány halat thetnék bele?De ne legyen tul nagy,mert a többi halami is elég kicsi(kivéve a betta)
2009. jún. 10. 19:55
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

Hát azt a kettőt te. Úgy írtam, hogy az a KÉT HAL MÉG BŐVEN ELFÉR BENNE. Tehát marad nekik hely. Érted most már?


Most offolok, de muszáj megkérdeznem. ugye pasi vagy? Már csak azért mert mindent szó szerint veszel.


Sorry.

2009. jún. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

A páncélosharcsákat és neonokat csapatban illik tartani, tehát én vennék 4-5 harcsát és legalább ennyi neont. A fekete neont becserélném razbórára, mert ők is csapatban...

Kissé átszervezném, utána ismét feltenném (elsősorban magamnak) a kérdést.

Bár nem a konkrét kérdésre válaszoltam, de remélhetőleg többet segítettem ezzel.

2009. jún. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen férfi vagyok:)És mindig mindent szószerint veszek:D
2009. jún. 10. 20:06
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudom a csapatban tartás "szabályait".Azért vannak igy ,mert megmentettem valakitől a halakat a lehúzástól,És tőle igy kaptam.De tultelepiteni se akarom az aksit,másrészt nem tudom,és nem is szeretném becserélni őket.Amugy ha nagyonn lenne az aksim lenne benne a csapathalakbol 6-6.Amugya harcsán neonon és razborán kivül a garnéla is csapat állat,de valamelyest a törpe szívóharcsa
2009. jún. 10. 20:11
 7/8 A kérdező kommentje:
*is.De köszi mindenkinek a segitséget.
2009. jún. 10. 20:11
 8/8 anonim válasza:
Szerintem a 2 betta felesleges bele mert ha tenyészteni akarok őket akkor el kell őket külőníteni, de elférnek benne csak lassabban fognak nőni.
2010. febr. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!