Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mennyi halat vehetek az...

Mennyi halat vehetek az akváriumba?

Figyelt kérdés

Van 6 fekete neonhal

1 anci

1 botia

1 dánió.

Gondolom ez nem túlzsúfolt.

Vehetek bele még valamilyen csapathalakat?

Miket ajánlotok, és mennyit?


2011. ápr. 26. 20:19
 1/7 gfero ***** válasza:
mekkora az aksi?ha öves díszcsíkról van szó akkor annak 250 liter kell.dániot min 8 db-ot lehet tartani
2011. ápr. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ja igen, elfelejtettem a legofntosabbat.

70liter.

Amúgy a halas azt mondta, hogy elmegy a díszcsík, mert én is ezt olvastam, hogy kicsi neki, de már 1 éve megvan, és egész jól elvan.

2011. ápr. 26. 20:24
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem öves, hanem a másik a [link]
2011. ápr. 26. 20:25
 4/7 anonim válasza:
szerintem vegyél 2 dánió és anci ami tetszik, majd összepárosulnak.
2011. ápr. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 gfero ***** válasza:

pedig nagyon nem megy el.így lenne jó szerintem.8 db zebradánio

8 fekete neon

8db kék neon

1 anci

6db törpe szívóharcsa

2011. ápr. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát, a helyedben én elajándékoznám vagy eladnám a botiát, biztos elvan, de nem ekkora akváriumba való.

Aztán mivel a dánió csapathal, vennék még 7 társat, olyan boldog lenne, hogy el sem hiszed, rá sem ismernél.

A neonhal is csapathal, belőle még 2-4 db-ot vennék, nem tűnik nagy változásnak, de szebb lesz a csapat.

Így viszont új faj már nem fér melléjük, esetleg csak egy mézgurámi pár például.

Vagy teheted azt is, hogy a zebrát is elajándékozod, és veszel egy másik rajt helyette, például amanda lazacot, vörös neont, citromlazacot, vagy hasonló békés csapathalból egy rajt.

2011. ápr. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Platypus ***** válasza:
Ez így már eleve nem az igazi. "Kilóra" nem túlzsúfolt, de a Botia kifejlettként nem tudja magát majd kimozogni, és amúgy is csapathal, nem magába kell tartani. Az Anci is szűkösen lesz felnőttként, egy nőstény még elmegy, de ha hím, akkor cirkuszt fog csinálni ekkora helyen. Meg kéne válnod az Ancitól és a Botiától, és hozni helyettük még 4-5 fekete neonhalat és 6-7 zebradániót.
2011. ápr. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!