Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért halt meg az Ancim?

Miért halt meg az Ancim?

Figyelt kérdés
van egy 54 literes akváriumom nagyon nagyon békés halakkal és környezettel és már ez megvan 4 hónapja és minden rendben van és most vettem észre hogy az ancim meghalt ..o.O De az oldalán van egy lyuk amin kilógott a bele :/ vagy az ürüléke nem tudom pontosan mi okozhatta ?

2012. márc. 13. 20:20
 1/7 A kérdező kommentje:
Erre a halra gondolok : [link]
2012. márc. 13. 20:21
 2/7 anonim ***** válasza:

Pontosan, ennyiből lehetetlen megmondani.

A leggyakoribb okok ezeknél a halaknál: mérgezés, rossz vízminőség, rossz minőségű kaja.

(Amúgy 4 hónap egy akváriumnál nagyon-nagyon pici idő, és ha 4 hónap után meghalt, akkor egyáltalán nem volt minden rendben, legfeljebb nem vettél észre semmit.)

2012. márc. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De de ... Vizcsere ph érték és egyéb dolgok ami a halakra hathat figyelembe vettem
2012. márc. 14. 08:51
 4/7 YourDestiny ***** válasza:

És azt is figyelembe vetted, hogy ancistrust 80 liter alatt nem tartunk? :)

Csupán néhány kérdést válaszolj meg:

Mennyi a hal az akváriumban?

Milyen a szűréstechnika?

Volt külön etetve, és milyen gyakran?

2012. márc. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Pedig ami a székletét illeti, a bélgyulladás borítékolható, az meg nincs csak úgy magától.
2012. márc. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pl hogy csak egyet említsek, van valami mangrove, vagy hasonló fa az akváriumban?
2012. márc. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Van egy fa az akváriumban .. :/ de azt kereskedésbe vettem .. Szóval nem mérgező aztmondták .. / De nem tudom milyen fa pontosan
2012. márc. 14. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!