Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi lehet a baj a vitorláshal...

Mi lehet a baj a vitorláshal ikrákkal?

Figyelt kérdés

Kb 2 napja leikráztak a vitorláshalaim 1 napig bennt hagytam a szülőket majd kivettem őket és már csak pár ikra van ami nem fehéredett el pedig tettem penészedés gátlót is a vizükbe!

Először ikráztak még ez lehet baj?

A hím láttam hogy folyamatosan termékenyíti az ikrákat kizárt hogy egysem termékenyült volna meg!

A víz minősége befolyásolja ezt?


2012. márc. 15. 14:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Levegőporlasztást vezettél az ikrákra?Mert szellőztetni kell őket,amit a szülők el is végeznek az uszonyaikkal.Ha nem majd legközelebb rakjál egy porlasztókövet az ikrák alá.Egyébként még az is lehet,hogy két nőstény párzott mert olyan is előfordul.
2012. márc. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Pont az ikrákon nem volt levegő porlasztás kb 10 cm re mellettük!

Igen lehet ez a baj mert amíg a szülők legyezgették addig minden rendben volt csak féltem hogy megeszik és kivettem őket de már bánom legközelebb nem veszem ki mert elég szépen gondozták az ikrákat egy db ot sem ettek meg!

Biztos hogy párban vannak egyébként !

2012. márc. 16. 07:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!