Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kezdőként mi volt a legviccese...

Kezdőként mi volt a legviccesebb "ballépésed", amire ma már fognád a fejed, hogy mekkora baromság?

Figyelt kérdés

Én például a legelső akváriumomba vettem 3 növényt, amik kosarakban voltak és mivel nem könnyű levenni róla a gyapotot, így gondoltam, akkor nem is szabad, úgyhogy azzal együtt ástam el őket... nem kevés kavics kellett, hogy eltakarja :D Később a darabkái meg elkezdtek úszkálni a vízben, azt hittem döglött hal.


Meg mikor az amanoim először vedlettek, majdnem szívrohamot kaptam, azt hittem azok is megdöglöttek, mert a váz egyben olyan volt, mint maga a rák :D


2012. márc. 16. 22:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A tengeri akváriumba én is azt hittem hogy megdöglött a remeterákom. Annak is ugyanolyan páncélja volt mint ő maga. De még kék-fekete csíkos lábai is voltak a páncélnak. Kidobtam, megsirattam, erre másnap látom, hogy ott mászkál a rákocska az egyik kövön. Aztán azóta vedlett többször is és most már nem ver át. Már nem veszem ki a páncélját. Most is van bent egy :)


Egyébként ma csináltam egy nagy hülyeséget. Elmentünk itthonról délután, és most este értünk haza. Itthon látom, hogy a tengeri akváriumomból elfogyott a víz harmada. Nézem, hogy mért. Látom a föld vizes.

Hát van mellette egy házi gyártmány szűrőakvárium, benne egy lehabzó. Csak a lehabzó nagyon a szélén van és annak a kupakját szarul raktam rá, figyelmetlenül. Ezért ott a kupak tövében csöpögött ki a víz a földre. És ugyan csak éppen hogy, elég lassan, de egy fél nap elég volt ahhoz, hogy olyan 70 liter a földre follyon. Egy részét felfogta a kanapé, ami mellett van, de sok vizet most töröltem fel a földől és az akvárium szekrény alja is vízben állt.

Az egyik kis hosszabbítóba is belefolyt a sós víz, pedig azt nem is a földre tettem, hanem kicsit följebb volt úgy félig a kanapén. Most kihúztam mindent ami a hosszabbítóbol és ráraktam a kályhára száradni. Azért még így is van szűrés, az nem állt le, csak váhh. Ilyen hülyeséget. Mert mert szarul csináltam meg az egészet. Ez van amikor valamit összebarkácsolok.

2012. márc. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Aranyhalak mellé vettem egy márványrákot egy 26L-es aksiba. Miután az első éjszaka után cafatokban állt a fátyolúszójuk, regeltem az akvarista.hu-ra, és mindent kezdtem elölről. :)
2012. márc. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!