Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik trükk a legaranyosabb...

Melyik trükk a legaranyosabb szerinted? És a legviccesebb?

Figyelt kérdés
2011. okt. 9. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
"bumm" :D
2011. okt. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszik az a trükk (tesóm kutyája be van rá tanítva), hogy rárakom a kaját az orrára, mondom neki, hogy nem szabad, és akkor ő addig ül egy helyben, majd mikor mondom hogy tiéd, akkor meg feldobja és elkapja a szájával. Majd ha lesz kutyám, én is be akarom neki ezt taníttatni.
2011. okt. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem a szégyeld magad a legcukibb :) A legvicesebbek a számoló kutyák, meg imádom azt, amikor egy sok trükköt tudó kutyának olyan szót mondasz nyomatékosan, amre nincs trükkje. Mondjuk tojásrántotta. És erre elkezdi az eszébe jutó trükköket variálni, hátha valamelyik jó lesz. Ezen halálra tudom röhögni magam, bár elég szemétség.
2011. okt. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
szerintem is a szégyelld magad/félénk a legaranyosabb, de csak akkor érdekes ha nem csak legyint a lábával, hanem tényleg a szeme elé tartja.
2011. okt. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
A szégyelld magad nekem is tetszik. De a legjobban az jön be, mikor a kutya odamegy valakihez és felemeli a hátsó lábát, mintha pisilne. Csak nem tudom hogy kell betanítani :(
2012. febr. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A szégyelld magad :) Van egy szuka berni a családban ő megtudja csinálni :)
2012. febr. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az ajtó becsukásra tud valaki egy jó tippet? Nekem az tetszene a legjobban :D NEm kilincsre kellene,csak behajtani :D
2012. febr. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!