Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek milyen az akvárium...

Szerintetek milyen az akváriumom, illetve miken változtassak?

Figyelt kérdés

az előteret be akarom füvesíteni, hátra pedig bokrosítani akarok. csak garnélák lesznek benne.


kérlek adjatok tippeket hogy ti miken változtatnátok


[link]

[link]


2012. márc. 19. 11:07
1 2
 1/11 Platypus ***** válasza:

Nem rossz, de azért még van mit tökéletesíteni rajta. Látszik, hogy igényesen raktad össze és odafigyeltél a részletekre.


Az előtérbe szerintem nem a legjobb fajt választottad. A kép alapján Eleocharisnak tűnik, de ha nem is az, mindenképpen túl magas egy ekkora akváriumba. Még akkor is, ha nyírni fogod. Persze ez is működőképes, de sokkal jobban mutatna egy alacsonyabb faj. Például Marsilea vagy Riccia, de meg merem kockáztatni hogy a HC sem veszett ügy. A jelenlegi fű meg tökéletes lenne középmagas növénynek.


A mohát nem ártana szorosabban rákötözni a fára. Hamar el fog burjánzani ennyi fényen. Jávainak néz ki, de nyugodtan lehet valami látványosabb mohával kombinálni, mint a weeping vagy a spiky.

2012. márc. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
az előtéri az parvula szerintem. a mohával az a bajom hogy itt nem kapni más fajta mohákat.a HC jó lenne csak ahhoz meg elméletileg sok co2 kellene ami nekem nincs :D
2012. márc. 19. 11:22
 3/11 anonim ***** válasza:

tök jóó! az enyém nagyon rossz. majd megpróbálok képet csinálni. de szerintem át rendezem

nekem egyébként egy black molly és egy red molly-m van

meg egy algaevőm és 3-vagy 4 guppym

2012. márc. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

de akkor miért van tartósteszted, ha CO2 nincs benne??


lehet, hogy én nem értek hozzá(:

2012. márc. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

van benne co2 ,csak ez spray rendszerű (jobb hátsó sarok)

és biztos hogy nem olyan mennyiséget juttat a vizbe mint egy nagynyomású palackos.

2012. márc. 19. 16:59
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem tetszik, mondjuk majd biztossan szebb lesz mikor a növények már belepík :) Nekem egy olyan kérdésem lenne hogy mekkkora akvárium, Méretek? Illetve hogy mekkora világítást használsz, csak azért kérdem mert én is szeretnék összehozni egy kissebb aksit a garnéláimnak ami remélhetőleg olyan jól sikerül mint a tiéd :)
2012. márc. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

ez egy 20literes opti white aksi (4000ft volt)

egy 20wattos takarékos égő 6500k es világít kb 10órát

egy eheim 2213as kölsőszűrő

spray co2. a talaj meg jbl aquabasis plus táptalaj

2012. márc. 19. 19:48
 8/11 anonim ***** válasza:

Széééép azt a gyökeret majd egyszer lenyúlom...:D

Milyen az a red molly? Még soha nem láttam... rendesen piros vagy milyen?

2012. márc. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
a gyökér kb 1500ft volt
2012. márc. 20. 07:28
 10/11 anonim ***** válasza:

csak akkor nagyobb garnélákat vegyél mert nem látod majd őket :D a nővény vagy a gyökér mögé elrejtőzik a kis pici rákocska és nem fogsz belőle semmit látni ... :)) furán megfogalmaztam XDDDDD

wtf?:DDDD

17/L

2012. márc. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!