Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan kedveltethetném meg velük?

Hogyan kedveltethetném meg velük?

Figyelt kérdés
Eddig lemezes táppal etettem a neonhalaimat, de olvastam és nyílván beláttm, hogy a fagyasztott sokkal egészségesebb a halaknak. Csak az a baj hogy eddig bármilyen fagyasztott kaját (vörös szúnyoglárva, fekete szúnyoglárva, artemia, daphnia, mysis)adtam nekik csk "fintorogtak" vagyis nem nagyon ették. Lehet ha hosszab ideig csak ilyeneket kapnak megkedvelik?
2012. márc. 24. 17:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne adj nekik lemezest... Tedd be a fagyasztottat és csak azt! Rá lesznek kényszerítve erre és egy pár nap után belátják majd hogy nekik is jobb az... Én is így voltam a vizibolhával vettem nekik(elvileg jót tesz nekik) de nem akarták megenni... aztán egyszer csak azt kaptak, így rá voltak kényszerítve megkóstolták és már jobban izlik nekik mint a lemezes.
2012. márc. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!