Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek mennyi az értéke...

Szerintetek mennyi az értéke ennek az akváriumnak?

Figyelt kérdés

sziasztok!

múltok még azt kérdeztem, hogy milyen lett mostanra meg sajnos úgy alakult, hogy el kell adnom akváriumomat:(

- 38,5 literes (50x25x30-as)

- talaj: sajnos sima 1-3mm-es kavics 4kg az akváriumban + 4kg külön

- szűrő: Rena inno 245, eheim 2006, elite jet-flo 75, fanfilter plus (persze nincsen benn az összes csak úgy vannak)

- légpumpa elite 800 (ezt az eladó mondta hogy ez kell aztán utána néztem és nem...)

- dekoráció 4db vasfa benn az akváriumban, 1 vasfa+1 red moore nincs benn

- növények : nagyon sok jávai moha, anubias barteri, cryptocoryne wendtii, Fontinalis sp. "willow", egy pici valiznéria és asszem tojáslevelű kardfű

- állatok: 3 guppi (1 h, 2 n) + 4 pici guppi és aszt hiszem a nőstények terhesek, kb 6 red cherry

nos a kérdés az hogy így minden együtt mennyit ér? mennyiért lehetne eladni?

köszi:)

[link]


2012. márc. 25. 09:44
 1/6 A kérdező kommentje:
jahh elfelejtettem hogy még van 15 3-4cm es gömbmohám és 2 nagy szétnyílt gömbmohám ezek együtt kb 15-20 cm hosszúak és 10cm szélesek
2012. márc. 25. 09:47
 2/6 anonim ***** válasza:
10, max 15. Többet nem adnék érte.
2012. márc. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szépnek szép... de nagyon sokat veszít az értékéből... 250literes akváriumok vannak teljes felszereltséggel 15.000ft-ért.

Add össze hogy mennyibe van ez neked, és erősen felezd meg az árat, úgy talán de nagyon nagyot buksz rajta, de ha szerencséd van és pont találsz olyat akinek kell akkor nem biztos.

2012. márc. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

ésha pl. az akvarista.hu-n mindent külön eladok akkor lehet hogy többet kapok érte?

am én olyan 16-18-ra gondoltam

2012. márc. 25. 11:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Én a helyedben az élőlényeket külön adnám el, nagy felelőtlenség akváriummal együtt adni őket. Esetleg a növények maradhatnak, de szerintem a leendő tulaj szívesebben rendezné be saját elképzelése szerint.

Az akit pedig egyben és külön-külön is hirdetheted, majd meglátod, hogy milyen az érdeklődés. Kezdd az általad elképzelt áron, aztán majd úgyis alkudnak, vagy ha nem megy, lejjebb viszed.

Próbálkozz expresszen, vaterán, apródon is.

2012. márc. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Külön, biztos több pénzt kapnál értük...
2012. márc. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!