Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 11literes akváriumot hogyan...

11literes akváriumot hogyan lehetne tisztitani szivattyucso nelkul?

Figyelt kérdés
sajnos nincs cso es ki kellene tisztitani.ez lenne az elso tisztitas.3 halam van egy tapogatos,molly es egy harcoshal.elegge sargas a vizuk meg picit feheres es koszos a kovek kozt.koszi a valaszokat.
2012. ápr. 1. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Öntsd bele az egészet egy tésztaszűrőbe, halastól mindenestől, csapasd át jó erős forró vízsugárral az egészet, öntsd vissza az akviba, öntsd fel hideg vízzel, és kész. Így nem kell szivattyucso.
2012. ápr. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ekkora akváriumban nem lenne szabad semmilyen halat tartani.
2012. ápr. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 YourDestiny ***** válasza:
85%

Ez egy provokatív kérdés akarna lenni? Egyetlen sziámi harcoshalat lenne szabad beletenni 30 literbe. A tapogatós haladnak 80 liter kéne. Hallottál már az internetről és az akvarisztikai könyvekről? Szokás olvasni, tudod, olyan betűket...


Megjegyzem kipucolhatod, de hamarosan mindhárman elpusztulnak.

2012. ápr. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az állatkereskedésben kerdeztem meg,mondtam higy 11l es ok mondtak hogy milyen halat szabad es mennyit.sajnalom,ok mindtak es nem vagyunk gazdagok,kezdo halltarto vagyok es nem egy allatkinzo.rovidesen kapni figok egy 80 lliterrs akcariumot,de most hejhiany van ugyhogy sajnalom.
2012. ápr. 2. 14:15
 5/6 YourDestiny ***** válasza:
Ahelyett, hogy az eladót hozod fel mentségül, olvashattál volna, mielőtt belefogsz valamibe. Szerinted a eladónak mi a dolga? Benne van a szóban. Az, hogy eladjon. Minél többet. Ha megdöglenek a halaid neki csak jobb, mert veszel másikat.
2012. ápr. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
oke sajnalom.felelotlen voltam,de 12 evesen meg nincs semmi jogom ellnszalni a szuleimmel,ok meg nem engedtek a nagyobb akvariumot,mert 46 negyzetes lakasban lakunk es keves a hely.de aapu azt mondta,hogy ha tobb heky lesz majd kapok olyan nagyobb tetos vilagitasis szuros evegoztetis akvariumot kb 80 litereset.
2012. ápr. 3. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!