Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen idős korától ívik koi...

Milyen idős korától ívik koi ponty?

Figyelt kérdés
2009. jún. 16. 13:33
 1/7 Salx Narval ***** válasza:
A nőstény 1 a hím 2 éves kortól ivarérett Kb.
2009. jún. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
neked is vanak koiaid??? Ha, vannak akkor sikerült már ívatni eredményesen?
2009. jún. 16. 18:53
 3/7 Salx Narval ***** válasza:
Aranyhalakkal foglalkoztam, és onnan van az ismeret. Ha bővebben szeretnél tudni róluk, itt a neten külön tenyésztői oldalakat, és fórumokat is találsz, csak írd be a nevét, és már dobja is. A törpe változatán már én is gondolkodtam. Nem tudom tudtad e, hogy akár 60 évig is élhetnek, és majdnem elérik az 1m. Gyönyörű állatok, csak helyigényesek.
2009. jún. 17. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen. Ezeket tudtam énis, csak nem toom miért ha, beírom a gugliba akkor minden honlapon ugyan az a szöveg jön ki... Mindha, minden oldal egyről koppintotta volna a cikket...:S:S:S:S:S
2009. jún. 17. 10:12
 5/7 Salx Narval ***** válasza:
Regisztrálj a Koi-aqua. fórumára, ott kapsz válaszokat. Én irodalomként,Az aranyhal és koi ponty tenyésztése című könyvet olvastam nagyon hasznos.Megnéztem neked pontosan,azt írják, hogy 18-36 hónap az ivarérés, de 10% marad életben kb. 4 éves kor a legjobb idő, és egy lányra max kettő fiú.
2009. jún. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ezt a választ:D Hasznosnak találom:D:D:D!!!!!
2009. jún. 17. 16:31
 7/7 Salx Narval ***** válasza:
Nem voltam biztos az 1-2 évben, amit először írtam, ezért néztem utána. Örülök, hogy segíthettem. Jó időtöltést.
2009. jún. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!