Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A red cherry garnélák nem...

A red cherry garnélák nem másznak ki vagy ugranak ki az akváriumból?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 5. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, nem működnek vízen kívül.
2012. ápr. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2012. ápr. 5. 18:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. ápr. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A red cherry, a yellow és a new bee az pont nem ugrott ki akkor sem ha tele töltöttem az akváriumot. A red cherry az olyan érdeklődő és békés hogy belemászik a hálóba, és ha mozgatod a hálót nem jön ki, hanem ott utazik rajta, ezért tök könnyű kifogni. Kézzel is ki lehet.


A crs és a cbs garnéla viszont sokkal elevenebb és erősebb. Az ha megérzi hogy ki akarom fogni, akkor menekül ezerrel és mikor kiemelem a hálót, visszaugrik a vízbe. Meg olyan is volt hogy az akvárium mellett találtam meg döglött crs garnélát, ami kiugrott. Lehet hogy megilyesztették egymást és azért. Ők valahogy erősebbek, nagyobbat tudnak ugrani, és még a kezemen is tudnak rúgni egy nagyot ha benyúlok. Tehát ők jobban pattognak, de még az sem vészes. Őket is lehet nyitott akváriumban tartani, csak nekik nem szabad annyira teletölteni vízzel, mint a redeknek. Én így vettem észre.

2012. ápr. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!