Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nektek milyen a háttér az...

Nektek milyen a háttér az akváriumban?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 6. 08:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem sötét zöld kissé világos színű növényekkel.
2012. ápr. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én tengermélye tapétát raktam az akvárium hátuljára.
2012. ápr. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem kívülről van fekete fólia ragasztva. Kiemeli a növényeket, a mindenféle képeket ábrázoló háttér meg csak belezavar. A tengeri háttér meg pláne nem illik egy édesvízi akváriumhoz. :)
2012. ápr. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Lehet kapni a boltokban is erre való háttereket, igaz én személy szerint festettem háteret neki :)
2012. ápr. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
fekete fotokarton.
2012. ápr. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyiken sötétkék, a másikon semmi, a harmadikon fekete, a negyediken sötétszürke, az ötödiken fehér, és van egy világoskék hátterű a sufniban.
2012. ápr. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
saját készítésu,neutrális szilikonnal felragasztottam keményített homlokzati hungarocellt,az egyik sarokban kiképeztem helyet a szuronek és a futonek,száradás után vízálló,élelmiszerbarát csemperagasztóval ragasztottam rá átmosott folyami kavicsot és kagylóhéjjakat.
2012. ápr. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. ápr. 6. 13:43
 9/9 YourDestiny ***** válasza:
Semmilyen. Halványkék mögötte a fal :)
2012. ápr. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!