Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mivel táplálkoznak a felemás...

Mivel táplálkoznak a felemás lábú rákok?

Figyelt kérdés
Fogtunk barátnőmmel a folyónál ilyen nagyon kicsi rákokat,aztán neten rákerestem.A nevüket sikerült kiderítenem,de azt,hogy mivel táplálkoznak,nem,és ilyen időben túl hosszú az út visszavinni őket.Mit esznek?
2012. ápr. 7. 13:18
 1/3 YourDestiny ***** válasza:
Nem tudom miket fogtál, de gyanítom, hogy csapvízben nem fog megmaradni. Azért egy fotó többet mondana bármi másnál.
2012. ápr. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a főtt vagy mikrózott zöldborsót, kukoricát, répát, vagy vegyél egy kis adag élő szúnyoglárvát, tubifexet valamelyiket csak megeszik, de nem tudom, csak tippelgetek.
2012. ápr. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Dioxyde ***** válasza:
Ez avadon befogok vmit mert jó és tetszik és hazaviszem dolog általában az állat pusztulásával végződik,de hal kaját szúnyoglárvát,tubifexet stb adjál nekik...
2012. ápr. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!