Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Megérik az árukat ADA aqua...

Megérik az árukat ADA aqua soil-ok?

Figyelt kérdés
Most vágok bele komolyabban a növényezésbe és az lenne a kérdésem, hogy ez a talaj miben jobb mint egy sima égetett agyag talaj mint pl: a manado ?
2012. ápr. 7. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
A manadoba kaki ültetni.
2012. ápr. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Platypus ***** válasza:
Minden égetett agyag talajba nehéz ültetni. Egy jó csipesz megoldja a problémát. Az ADA tele van tápanyaggal, míg az olcsóbb általános talajokban semmi ilyesmi nincs. Ennek egy komolyan tápozott növényesnél előnyei vannak, de egy közepes megvilágításnál, mikroelemes tápnál már nem éri meg a többletpénzt.
2012. ápr. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Csinálj kis tengeri akváriumot makro algákkal. Nálam azok gyorsabban nőnek, mint az édesvizi növények :)

Főleg a Caulerpa félék, és vörös algából a Chondrus.

[link]

Csak sót kell keverni a vízhez. Fény pl nekem 37 literesen van egy 20Wattos kompakt izzó, daylight 6500K típusú, és egy kis aquael fan 1 szűrő van benne, tehát mintha édesvizi lenne, de mégis más.


Én ozmo vízzel keverem a sót, de ismerek olyat aki sima csapvízzel csinálja és azzal is működik ugyanúgy. Azt nem tudom hogy konyhasóval és csapvízzel működne e, mert tengeri sót rakok bele, de a algák elég jól bírnak minden strapát, nem döglenek ki, sőt inkább nőnek mint a gomba.

2012. ápr. 8. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!