Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tegnap vettem halakat (guppyka...

Vanda juh kérdése:

Tegnap vettem halakat (guppykat) és ma megláttam lyen nagyon kicsi halakat gondolom újszülöttek kitettem őket egy befőttesüvegbe és kimertem az akváriumi vízből lehet h megmarad?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 8. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:

igen, lehet. etetni kellene őket valamivel. az is egy jó megoldás, ha egy szülőszobát vásárolsz. olyat, ami az akváriumon belül van, vagy ha több pénzed van, akkor egy olyat, ami kívül van.


olcsóbb:

[link]


[link]


drágábbat nem tudok most linkelni.


adjál nekik ivadéknevelő tápot, vagy porrá őrölt lemezes sera kaját.

2012. ápr. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az a gond h most nem tudok venni és most külön raktam egy befőttesüvegbe folyamatosan figyelem kaja van bent jól érzik magukat csak fűtés nincs.de azért köszi
2012. ápr. 8. 14:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen kell szülőszoba.A kaját,amit adsz,daráld(törd) össze nagyon apróra,abból adj keveset,napi 3szor.Nálam így volt 3 szaporulat,de most már van egy 10 literes nevelőm.
2012. ápr. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!