Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mekkora teljesítményű belső...

Mekkora teljesítményű belső szűrőt válasszak egy 48 literes akváriumba?

Figyelt kérdés
48l-es trópusi akvárium,3 neon,4 guppi,1 molli,1 platti,3 harcsa,1 sziámi, néhány csiga a lakók. Van egy belső szűrőm, de szerintem gyenge ebbe az akváriumba.A víz legtöbbször "darabos", a talaj elég szennyezett, vízcserekor (hetente kb.5liter) próbálom felkavarni kicsit, tisztítani, de leginkább eredménytelenül. Milyen teljesítményű szűrőt tudnátok javasolni? A mostani Interpet Power filter PF1 max.380l/óra. Valamint mennyire kell a talajhoz közel helyezni? A tetején elég nagy sugárral nyomja ki a szűrt vizet, így inkább a tankon felső részére van most elhelyezve.Ja igen, az üveg is lerakódásos, nem algás, szerintem nem lehet túletetés miatt.

2012. ápr. 14. 22:52
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a könyveket szorgalmasan tanulmányozom, a tanácsokat megfogadom. Remélem mielőbb tökéletesíteni tudom a helyzetet.
2012. ápr. 15. 14:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!