Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miskolcon hol érdemes halat/nö...

Miskolcon hol érdemes halat/növényt venni akvariumba ami biztos jó minőségű?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 16. 13:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szinvaparkba fent...
2012. ápr. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
46%
2012. ápr. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

vagy nem messze onnan a Komodóban (mesecukrászda mögött):


[link]

2012. ápr. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 bamboochatheone ***** válasza:
19%
A szinvás boltot kerüld, mert elég sok érdekes beteg halat láttam már ott, a plázába semmiképpen, ott bevannak tömörítve a halak meg a növények(rettenetes...), a komodó egy jó hely, de ha igazán szép állományt szeretnél vásárolni akkor a Vitorlás akvarisztikát ajánlom, a villanyrendőrnél bent az udvarban. A legjobb hely Miskolcon. Minden állatkereskedésbe voltam már Miskolcon és én mindenem ott vettem kivéve a garnélákat mert az ott nem volt. Sok sikert, ha kell mindenben segítek.:)
2012. ápr. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
46%
érdekes mert én még ott semmilyen betegséggel nem talàlkoztam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. ápr. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
A Vitorlás az pontosan hol van? majd privátban beszélhetnénk. Amúgy sajna én is láttam szinvában beteg halakat, most nemrég is voltam bent és pl a dániók hasa be van horpadva annyira alultápláltak. Mellette lévőben meg ott volt bomló tetem az alján méghozzá sügér, amit a többi ott csipegetett. Egyébként profik az eladók és tényleg van választék és szép halak is, de van rossz is ott. Növények pedig szerte szét vannak menve/barnák.
2012. ápr. 16. 22:09
 7/14 anonim ***** válasza:
4! garnéla pl van a komodóban
2012. ápr. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
az teljesen természetes ,hogy kb 50 halból 1 elpusztul és azt az eladó épp nem veszi észre, ettől még nem kell leírni egy kisállat kereskedést. a szinvában lévő halak nagyon jó színben vannak és egészségesek, neked még biztos otthon nem pusztult el egy halad se! vagy ha igen akkor most kijelenthetem hogy elhanyagolod az akváriumod meg nem eteted a halaidat és beteg az összes halad?! én a szinvát ajánlanám én is oda járok és még sose vittem haza beteg halat
2012. ápr. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 bamboochatheone ***** válasza:
19%
Majd nézz be a Vitorlásba, és megtudod hogy mennyivel olcsóbb és sokkal szebb állomány van ott. És igen, kijelenthetem hogy egy halam sem halt meg csak egy amelyik kiugrott de az ugye nem a többi hal étrendjébe foglalt utána helyet...
2012. ápr. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 sivola válasza:
Én voltam már a vitorlásban életemben 2 szer de soha többé nem megyek oda és neked se ajánlanám, egyszer vettem ott halakat és másnapra elpusztul pár halam 2 napra rá még több halam és szépen lassan elpusztultak a halaim nagyon kevesen élték túl kb 3 an ,bevittem valami szép betegséget a vitorlásból.vissza mentem a vitorlásba panaszkodni és persze az eladó szart a fejemre! egy ismerősöm ajánlotta a szinvaparkot azóta én csak oda járok máshova már nem is merek és még sose vittem onnan haza beteg halat lehet hogy drágább mint a vitorlás de legalább nem pusztul le az összes halam.
2012. ápr. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!