Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy 100 literes akváriumban...

Egy 100 literes akváriumban tarthatok aranyhalat? Milyen halat még?

Figyelt kérdés

Még egy kérdés: Mondjátok meg kerek perec: ÉRDEMES EGYÁLTALÁN 100 LITERESNÉL KISEBB AKVÁRIUMOT TARTANI???

Mert szerintem nem... Ez a minimum szerintem ha akarsz néhány darab boldog halat, mert ha kisebb az akváriumod, vagy alig tarthatsz halat, vagy ha túlzsúfolod őket, az mégroszabb.


2012. ápr. 18. 22:28
 1/2 YourDestiny ***** válasza:
Én sem szeretem a túl kis akváriumokat. Nagyjából az a 70 liter a határ. Az aranyhal nem lesz jó 100 literbe, inkább 150-200 körül érdemes tartani olyan hármat. Nagyra nől, sokat eszik és ürít, leterheli a vizet. Nagyon erősen kell szűrni a vizüket, ráadásul nyáron meg kell oldani a hűtést is, ugyanis hidegvízi halak.
2012. ápr. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

100 literes akváriumba, aranyhalat tenni? Szerintem ne... Azoknak a halaknak minimum, (ha többet is akarsz), 150 literes kell. Nagyra nőnek, és kell nekik tér, főleg, hogy más halakat is szeretnél. :)

Ezt csak azért mondom, mert nekem is volt aranyhalam, 1 db.. és voltak mellette guppik, neonhalak, vitorlás hal, meg betta. Kevés volt a férőhelye, nem tudott eleget mozogni, és elpusztult. Azóta csak kisebb halakat tartok. :)

2012. ápr. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!