Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Angliába költözünk. Hogyan...

Angliába költözünk. Hogyan vigyem az aranyhalaimat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hamarosan költözünk Angliába. Van 3 aranyhalam. Hogyan vigyem őket?

Az akváriumot (a nagyobbik akváriumot) viszik holnap a költöztetők, addig a kisebbikben vannak, ami befér az autónkba.



2012. ápr. 22. 18:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Meg kell kérdezni a repülőteret, vállalják-e? Vallszeg nem. Nme szoktak folyadékot szállítani.

Szerintem keresned kell nekik nevelőszülőt!

2012. ápr. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Autóval megyünk.

Autóban sem tudnám őket vinni? (A nagyobbik akvárium 110 literes, a kisebbik 70, a kisebbikben csak 2-3 napig lesznek)

2012. ápr. 22. 18:54
 3/17 anonim ***** válasza:

hogyan? anglia sziget nem?

amúgy a 110 literes sem elég nekik minimum 200 kellene...

hát szerintem vigyétek a 70 literesben ami nehogy kiömöljön tehát kellene tető..

és akkor majd angliában vegyetek egy nagy 200lityósat

2012. ápr. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

A Csatornán át gondolom...:P Csak hallottál már a La Manche csatornáról, kedves utolsó. :D

Kérdezzétek meg az állatkereskedéseket, hogy hogyan kapnak árut, hogyan hozzák nekik a halakat. Úgy lesz jó nektek is.

2012. ápr. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Rendben, megpróbálunk szerezni rá tetőt.

110 literesbe eddig 2 volt, csak kaptam még egyet, addig az a 70 literesben volt. Összekerültek egy időre, mert a 70 literes szűrőjét javítani kellett, de most már jó.

Igen, gondoltam, hogy nem elég nekik. Veszünk majd egyet 200 literest, és akkor összekerülnek.

2012. ápr. 22. 19:00
 6/17 anonim ***** válasza:
2.vagyok nem nem hallotfam róla eddig de ha van átjáró...:))
2012. ápr. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Igen, először mi is repülővel akartunk menni, de a halakat nem vállalták.

Megyünk hát a Csatornán keresztül.

2012. ápr. 22. 19:04
 8/17 A kérdező kommentje:
83%-os: Szerdán megyünk, addig megpróbálunk mindent elintézni, én suli után bemegyek a szomszédos kisállat kereskedésbe, ahol őket vettük, és kérek tanácsot.
2012. ápr. 22. 19:05
 9/17 anonim ***** válasza:
De tudnod kell, hogy egy hosszabb utazás a halaknak mindenképp kockázatos, akárhogyan is viszed. Nagyon könnyen megfáznak, és elpusztulhatnak.
2012. ápr. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

De azért remélem, hogy megmaradnak.

Ha mégis elpusztulnának, kerül a helyükre egy pár betta.

2012. ápr. 22. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!