Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tudnátok írni olyan hal...

Tudnátok írni olyan hal fajtákat amik szívósak, kis helyen is megvannak pl: kissebb akváriumban, vödörben?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 23. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne szórakozzunk már, vödörben, most komolyan? Minek?


A legolcsóbb, amit megtehetsz és nem állatkínzás, hogy egy kis 40 literes akváriumba szűrővel, világítással és élő növényekkel endler guppikat telepítesz. Ez mindennel együtt megvan olyan 20 ezer forintból.

Akvarista.hu-n használt cuccokból olcsóbban is kihozható.


Ajánlom az említett oldal főlapján a letölthető könyvecskéket, hogy kicsit képbe kerülj és eldöntsd, hogy tudod-e vállalni ezt az egészet.

2012. ápr. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Platypus ***** válasza:
100%

Ruszli, olajos szardínia.


Ha egy halat a szívóssága tart életben, mert te nem akarod biztosítani a minimális körülményeket se, az már régen rossz. Vödörben nem lehet halat tartani, mivel a hengeres formát tiltja a törvény és amúgy 30 liter alatt sem szabad halat tartani. A legegyszerűbb módja az akvarisztikának, ha veszel egy 30 literes akváriumot, bele egy kis belső szűrőt, termosztátos fűtőt, tetővilágítást, élő növényeket, és tartasz benne 1 db hím sziámi harcoshalat.

2012. ápr. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát van egy iesmerősöm aki fehér ikeás vagy nemtudom honnan szerzett bazinagy műanyagdobozokban tart pl garra rufa halat, a másik dobozban hörcsögöt, a harmadikban teknőst, a negyedikben kopasz egereket, tehát így egymás mellett van sok doboz, meg vannak akváriumai is.


Én nem tudom hogy ez mért jó neki, de ott egy szoba csak állatokkal van tele. Lehet, hogy tenyészt is valamit, én nem kérdeztem.

2012. ápr. 24. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kolibri hal szívós, de csapathal, szóval legalább 4-5 kell belőle, ez pedig már legalább 40 literes akváriumot igényel. Nem tudom mit értesz kicsi alatt...


A vödröt meg gyorsan felejtsd el, állatkínzás.

2012. ápr. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!