Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van egy 120 literes akváriumom...

Van egy 120 literes akváriumom benne 14 hallal. Szeretnék bele még venni neonhalat és 1 fiu és 2 lány bettát, (nincs vizmelegitőm)?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 27. 12:59
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
bettát biztos nem raksz bele, nagy eséllyel nem fogja elfogadni a többi hal, szétcsipkedi az úszóját..tök mindegy milyen hal vagy ki mit mond, ne mviccböl vannak még az állatkereskedésben is külön akvráiumban.. halak árából meg egy normális felszerés kéne elöbb (vizmelegtö pl )
2012. ápr. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Darkkingdom ***** válasza:
78%
Víz melegítő már igazán nem nagy pénz!Pláne ha elkezdesz akvarisztikával foglalkozni akkor előbb a hozzá szükséges dolgok legyenek meg és majd csak utánna az élőlények!Ha belekezdesz valamibe akkor csak úgy ha van is rá pénzed mert egy hobbi sem olcsó!Itt meg élőlényekről beszélünk!Kérdés még anniy lenne hogy 14 hal az rendben de milyen halak? mert neonhalból is legalább 8-10 kéne...
2012. ápr. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Van benne 3 klack molly, 2 xifo és 1 nagy algaevő, 3malabári dánio,égy szép algaevő, még két más fajta xifo, és két nemtom milyen hal. Amugy ha olyt amit akérdésbe irtam nem tehetek bele akkor még milyet vegyek...?
2012. ápr. 27. 13:23
 4/8 A kérdező kommentje:
Bocs nem oly hanem olyat..
2012. ápr. 27. 13:25
 5/8 bamboochatheone ***** válasza:
67%
Még azt sem tudod milyen halaid vannak...? Nincs több kérdésem.
2012. ápr. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A black molliknak 25 fok kell, mert elég könnyen meg tudnak fázni. Esetleg zebradániót, vagy plattit lehetne még tenni a hal mixbe.
2012. ápr. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mit csipkednek ki? Koronás bettám van már lassan másfél éve. Esküszöm holnap rakok róla fel képet. 130 literben van guppikkal, xifókkal, neonokkal,anci-val, tokrátum harcsával, és üvegsügérrel. Volt elejébe két vitorlásom,(már tudom hogy hülyeség volt) de még a vitorlások sem tudták megcsipkedni, pedig minden este ment a harc az alvóhelyért. Sok búvóhely kel hogy legyen, meg szerencse. Nőstény betta ha kevésnek érzi a helyet, akkor lehet hogy ragadozó lesz.
2012. ápr. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A betta nöstények párválasztok ezért ha nem tetszik nekik a hím akkor szét tépik! Ezért inkáb csak lányokat vagy csak 1 fiút tartsál,de azért megpróbálhatod tenyészteni habfészket raknak,de ha nem sikerűl és össze ugranak akkor szed ki őket mert hidd el mert én is ígyjártam az enyémel :( :(
2012. jún. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!