Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mennyi idő mire szétpattannak...

Mennyi idő mire szétpattannak a Kisguppik születésük után?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 27. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nem értelmes. Mit csinálnak? Ha arra gondolsz mikor kezdenek el úszni akkor azt kell mondanom hogy azonnal. Ha nem tenné, akkor nagy veszélyben lenne.
2012. ápr. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0,05-0,7 sec.
2012. ápr. 28. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam,hogy mikor kezdenek el úszni! Sajnos akkor nálam valami gond volt mert délelőtt születtek és még délután is kis gombócok voltak! Köszönöm a válszt! Nem tudjátok mi lehet a baj?
2012. ápr. 28. 12:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Halvaszülés? Sosem hallottam róla. Biztos hogy nem a te szemed játszik veled? Az anyát kivetted? Ugyanis amíg csak hal van a vízben addig ők szorosan az aljzathoz lapulnak, és meg sem mozdulnak. Annyira bennük van az ösztön, hogy néha akkor sem mozdulnak meg ha megpiszkáljuk őket.
2012. ápr. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Biztos,hogy nem a szememmel van a gond mert hárman voltunk rá tanuk! Én sem láttam még ilyet soha pedig születtek már nálam kicsik de ilyen még nem volt és ezért írtam ide ,hogy hátha tudja valaki mi lehetett a baj. Délelött max 11kor szülhetett de mire hazaértem fél 12re,már nem volt a szülőszobában,valahogy kiugrott mint minden alkalommal.Persze a kicsik nem kezdtek el úszni és hagytam bent őket kb délután 5ig,de nem történt semmi ezért fogtam őket és odaadtam a vitorlásaimnak: Akkor ez relytély marad de azért köszi!!
2012. ápr. 28. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!