Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Születésük után mennyi idővel...

Születésük után mennyi idővel lehet a kiscicákhoz hozzáérni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 9. 16:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Bármikor. Csak óvatosan.
2011. jún. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én rá 2 hétre értem hozzájuk, most 2 hetesek 2 naposak :-) De már meg is fogom őket a kezembe, az anyukájuk nem viszi el őket, mert lakásban nőtt fel, és imádja az embereket, nagyon nagyon bizik bennünk.. Egyszer beakarta a cicusokat hozni a házba! Előre kelett a házhoz helyet csinálni, mert nem nyugodott addig, amég nem voltak a picik a közelünkben
2011. jún. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Én már ellés után azonnal.Mindig segítek szárazra törölni puha meleg törölközővel:) és nőstény hagyja is is.De aztán vissza kell hamar adni az anyukának mert kihűl és persze folyamatosan szopiznak!
2011. jún. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én első pár napban inkább csak nézem, majd az anyukáját is simizem és "véletlenül" hozzáérek a picikhez:)

Az anyamacskától is függ. a miénk is köztünk volt a kölykeivel, nem volt ellenére, hogy 2-3 hetesen már simiztük, kézbe vettük őket:)

2011. jún. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Bármikor. Csak vigyázz rá hogy el ne fostosodjanak.
2011. jún. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én addig nem szoktam hozzájuk érni, amíg nagyban függenek az anyjuktól...úgy egy hónapos korukig, mert egyes, sőt...szerintem a legtöbb cicamama az emberszag miatt el is dobhatja a kölykeit.
2011. jún. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Régen én is azt hittem ,de ha a cica a lakásban, a családban él, akkor nem így van. Az anyamacskától sok múlik, de azért eldobni nem fogja őket, max. jelzi, hogy nincs ínyére a fodosás.

Újszülött korban én sem apajgatom a kiscicákat, de az ellés után a véres dobozból átpakolom a kicsiket egy tisztába, és az anyukájuk ezt nem bánja:) Utána jó néhány napig nem piszkálom őket, inkább cdsak az anyjukat simizem, dícsérem, hogy milyen jó anya:)

Majd ha kinyílik a szemük, már többet lehet simogatni, 3-4 hetesen meg már úgyis vissza kell őket segíteni a dobozba, mert kifele mindig könnyebben megy nekik:)

2011. jún. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ahogy kinyílik a szemük már szoktam őket kézbevenni stb. Addig nem nagyon...
2011. jún. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ellés után már meglehet, óvatosan
2011. jún. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!