Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi van az akvarista.hu-val?

Mi van az akvarista.hu-val?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 27. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos fejlesztik.
2012. ápr. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Elárasztották a guppik.
2012. ápr. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jött egy cápa..


De amúgy,karbantartás van:)

2012. ápr. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
döglődik
2012. ápr. 28. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Gyakran vannak gondok az oldallal, még szerencse, hogy ma megy fel Pestre és meg tudtam volna beszélni két aequidens rivulatus nöstény hazaszállítását, de mivel pont jókor állt le az oldal még telefonszámot sem tudtunk cserélni a tenyésztővel.


Hát sajnos nem egy Facebook technikai hátterével dolgozik de én nagyon szeretem ezt az oldalt! Nagyon hasznos minden akvaristának sokat lehet belőle tanulni én sok tapasztalatot lehet cserélni valamit elég jó kis csereberéket adást vételt is lehet bonyolítani az oldalon. Jó kis közösségi oldal hobbi és megszállott halasoknak egyaránt. Remélhetőleg hamarosan helyreáll az oldal. Folyamatosan próbálgatom tegnap délután óta de eddig semmi.

2012. ápr. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!