Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogy tartsam az ebihalakat?...

Hogy tartsam az ebihalakat? (varangy)

Figyelt kérdés
lécci ne szúrjatok le ezért h milyen hülye kérdés vidd vissza a természetbe stb.. lepetéztek nálunk a varangyok és lelett szivattyúzva a víz én csak megmentetem párat. kint vannak a kertben egy kis medencében a kérdés csak az h mit esznek meg? kell-e valami nekik a vízbe?...stb..

#etetés #varangy #helyes tartás #ebihal #természetes életközösség
2012. máj. 9. 16:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
73%

""Úristen..Milyen szánalmas paraszt vagy..ÁLLATKÍNZÓÓ!!! az ilyeneken úgy felhúzom magam!!Ha tudnám a neved olyan biztos hogy feljelentenélek!!!!""


Mekkorát nevettem! Látom nem olvastad csak a válaszom végét!

Mire jelentenél fel te paraszt? A kertünk volt víz alatt és még évekkel ezelőtt. Mivel ez nem természetes, így mit gondoltál mi lesz a vége? Megvárjuk míg horgászparadicsom lesz belőle? Vagy ha nem szivattyúzzuk le a vizet mára már élményfürdőnk lenne? Mégis melyik a jobb nekik? Hogy élő eleséggé váltak, vagy az ha a napon száradnak el? Tetű.

2012. máj. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
76%
Kérdezeő..neem ez nem neked szolt.:) A helyedben én is ezt tettem volna.Jó döntés volt.:) Ha egy kis vödörben vannak az is jobb mintha leszivattyúzták volna a tóból őket.
2012. máj. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
demete..Tudod feltalálták a kis kezecskédet meg a vödröt és a vizet amibe összegyűjtheted őket és elviheted egy patakba.-.- ez állatkínzás akkoris neharagudj..-.-
2012. máj. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
nem vödörben vannak hanem egy gyerekmedencébe ami nem is olyan kicsi:)
2012. máj. 11. 16:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!