Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A ti guppi anyukátok is ilyen...

A ti guppi anyukátok is ilyen szokott lenni?

Figyelt kérdés
Ma észrevettem, hogy az egyik guppimnak már nagyon közel lehet a szülés ideje és külön tettem egy akváriumba, azon belül pedig egy szülő szobának kialakított részbe... most tettem be egy 10 perce de nagyon nyugtalan és próbál kiszabadulni... később le fog nyugodni? :/
2012. máj. 10. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:
nálam ugyan ez a helyzedt,de született 3 kicsi 3 napja és hatalmas a hasa,de a szülőszobában az istenér nem akar szülni...-na én addíg ki nem veszem onnan :D
2012. máj. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bent kell hagyni vagy ha 24 órába figyeled a halat berakhatod a többiekhez de ha nem is pislogsz és úgy figyeled :D.Amúgy ha megszült akk majd ki kell venni az anyát mert ő is megeszi a kicsinyeit.
2012. máj. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A szülőszobába érdemes növényt tenni, illetve nem szabad világítani, akkor megnyugszik az állat.
2012. máj. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!