Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen világitás volna jó 150...

Viczena jozsef kérdése:

Milyen világitás volna jó 150 literes aksiba? Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Most van 1 dr.30w sky blu,meg 1 dr.30w sylvania aquastar!De szeretnék mellé még 1 et.Mit ajánlotok.

2012. máj. 22. 07:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Magnézium fáklyát.
2012. máj. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egy daylight csövet:


[link]

2012. máj. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 YourDestiny ***** válasza:
Én is a Daylight-ra szavazok, vagy egy növényes csőre (Pl. Sylvania, a Sera fénycsövekre nagyon haragszom). Mindkét esetben jó lesz az összkép.
2012. máj. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A növényessel vagy a sima daylight el volna szép szinei a halaimnak?
2012. máj. 22. 19:12
 5/9 anonim ***** válasza:
A daylight fehér színű, egy picit talán sárgás, de ennek a legjobb, legtermészetesebb a színvisszaadása, ha a napsütéshez hasonlítjuk.
2012. máj. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Daylight alatt valós, igazi színben fogod látni a halakat.


A növényes csövek viszont hülyére színezik az akváriumot.

2012. máj. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 YourDestiny ***** válasza:
Valójában a halak színe szerintem növényes cső alatt a legszebb. Magas a kék és vörös spektruma egyaránt. Kicsit rózsaszínes árnyalatú, de nem kell aggódni, mivel neked van egy blue sky és egy aquastar csöved is. Természetesen ízlések és pofonok, de nekem a daylight színe túl "száraz", számomra olyan jelentéktelen az egész. A sárgás fények méginkább taszítanak. Esetleg próbálj ki egy középutat, ilyen az Osram 880 Skywhite.
2012. máj. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ma olcson hozzá jutottam egy ilyenhez.


[link]

2012. máj. 23. 13:39
 9/9 YourDestiny ***** válasza:
Nálam nem jön be a link, de tudtommal a Life-Glo egy természetes fehér fényű, 6700 Kelvines fénycső. Így is jó :)
2012. máj. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!