Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen szűrés válasszak?...

Cerberosz kérdése:

Milyen szűrés válasszak? Csövek elrendezése? Vélemény?

Figyelt kérdés
Eljutottam oda, hogy végre megvan a 360 l akváriumom, már csak a technika részén gondolkodok. Nem kell elkapkodni:) A legnagyobb gondom az hogy a szekrényben kevés a hely. Két oldalt ajtós középen nyitott polcos kivitel. 120*50*70-es. 45*33-as a két oldalsó része 66cm magassággal. A lyuk a csöveknek 50cm magasságban van. Először egy Tetratec 1200 asra gondoltam méretei h/sz/m: 26/25/50. Nem tudom hogy ez csapokkal együtt vagy nélkülük? És ha bekötném akkor nem lenne-e probléma, hogy a csövek nem közvetlenül felfelé hanem előbb kicsit lemennek? Nem törnének meg a csövek? Még két másik szűrőt néztem az Eheim Professionel 3 - 2073, Eheim Professionel 2226 ezekről valami vélemény?
2012. máj. 25. 17:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy probléma lenne. Nekem pl össze is van tekerve a cső egy részen, mert kicsit hosszú és nem vágtam le..
2012. máj. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!