Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ezt hogy élte túl? Mit csinálj...

Ezt hogy élte túl? Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Este vízcserénél megsérült egy csiga úgy, hogy leesett az egész háza, de a testén egy karcolás sincs..első pánikomban kivettem az akváriumból egy kancsóba, nehogy halkaja legyen belőle, él..most mit kezdjek vele? O.o
2012. jún. 11. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
szerintem semmit. Ha úgy látod, hogy szenved,akkor inkább öld meg, állatorvos egy csigával nem hiszem,hogy fog foglalkozni.Ha nem, vagyis ha úgy látod,hogy nem szenved,akkor meg hagyd élni, elkülönítve...aztán esetleg egy idő multán engedd vissza a természetbe - ha elég életképes erre.
2012. jún. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Treská ***** válasza:
Vannak olyan csigafajok amiknek visszanő a háza. Sztem tegyél vele egy próbát, de ha jól tudom a vízből nyerik ki hozzá az anyagokat mik kellenek, szal vmi kemény vízbe tedd(persze attól függ milyen csiga)
2012. jún. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
vagy a sima hólyagcsigák közül egy, vagy a szögletes változata, nem analizáltam, minden bajom van tőle..még sose hallottam ilyesmiről
2012. jún. 11. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!