Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit esznek a garnela rakok?

Kezdo akvarista kérdése:

Mit esznek a garnela rakok?

Figyelt kérdés

2012. jún. 14. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
A természetben vagy akváriumban?
2012. jún. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mindent, mert dögevő és algaevő.

Legolcsóbb kaja a Tetra Wafer mix.

Eggyel drágább a Sera Shrimps Natural.

Még eggyel drágább a Tetra Crusta Granules.

Ezek ilyen lassan oldódó kaják, sokáig tudja csipegetni és lesüllyednek alulra, hogy ne a halak egyék meg előlük.

2012. jún. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
akvariumba mit adjak ennik
2012. jún. 15. 11:06
 4/7 A kérdező kommentje:
es mien halakkal nem szabad tartani
2012. jún. 15. 11:06
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezekkel lehet:

[link]


Neonhallal is lehet, ha még nem kifejlettek a neonok, mert nagyobb korukban már megkóstolják a bébi garnélákat.

Hát olyan 3centis hallal már ne tartsd, 2 centi még okés, meg főleg azt kell nézni, hogy kicsi legyen a halaknak a szájuk. Viszont nagy csigákkal lehet:

http://www.youtube.com/watch?v=iVq4R-U5E-8&feature=relmfu

http://www.youtube.com/watch?v=rZU0OGVJJUs&feature=relmfu

2012. jún. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én évekig csak Sera Shrimps Natural-t adtam nekik, el se fogyott, csak lejárt, és most nem volt a boltban ezért azt a drágább Tetra cuccot vettem. Most azt kapják.


De lehet bedobálni zöldborsót, kukoricát, répát, de mondjuk egyszer bedobtam konzerv bébi répát, és azt nem kellett volna, mert egy elég nagy darabot tettem be, és hát vagy nem vettem ki időben, vagy csak volt benne valami tartósítószer, amivel jól megmérgeztem a garnélákat, nem tudom, mert nem sokra rá, néhány garnélám kifeküdt, és úgy kellett megmenteni őket, gyorsan vízcserével, meg sokan kifakultak és volt aki meg is döglött. Azért egyszerűbb ha veszel csak dobozos garnéla kaját, mert azzal nincs ilyen probléma. Még ha lejár a szavatossága, akkor sem, mert olyan is volt hogy azzal etettem véletlenül.

2012. jún. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a borsó nem jött be, a sárgadinnye viszont nagyon. Kis kockákra vágom, felfűzöm egy cérnára, leengedem pár órára, a felesleget simán kiveszem. Fagyasztani is lehet. Egy kisebb dinnye egy évig elég. Most van szezonja.
2012. jún. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!