Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Törpe tarisznyaráknak sáska?

Törpe tarisznyaráknak sáska?

Figyelt kérdés
Itt a nyár sok a rovar, szóval megfordult a fejemben, hogy adnék néha egy-egy sáskát a rákomnak, nem élve persze(beletelne neki elkapni). Tudom, hogy a sáskák felköpnek valami váladékot amikor megfogják őket, de azt kinyomja ha megfogom. Szóval utána ha megmosom, elvileg megeheti. A terület ahonnan fognám rendben van, nincs permetezve meg ilyenek. Ez az első ilyen rákom, most vedlett, és a kitin miatt gondoltam erre.

2012. jún. 15. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy nekik való kaja lenne. Én fagyasztott szúnyoglárva kockából szoktam picit vágni, és azt tök jól összecsipegetik. De eszembe sem jutna gyíkoknak való kajával tömni.
2012. jún. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A szárazföldi remeterák megeszi a tücsköt, sáskát, de az a pici törpetarisznya nem tudom hogy mit szól hozzá. Meg lehet próbálni, de akkor csak bébi sáskát fogjál, ne ilyen 3 centiset :)
2012. jún. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Haveromnak is van. Neki már nem kicsi, de ő ad neki sáskát/gyászbogár lárvát... Nincs tőle semmi baja, a sáskát múltkor mikor láttam nem ette meg csak széttépte:D
2012. jún. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Adtam neki, eddig a fejét rágta le.
2012. jún. 16. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!