Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ma kaptam meg a halaimat. Nem...

Ma kaptam meg a halaimat. Nem sokkal később, mikor beleengedtük őket, a betta lelökött az akvárium oldaláról egy kis csigát. Csodálkoztam is, hogy hogyan került bele?

Figyelt kérdés
Talán a növényről került bele az akiba? Csak pár mm-es. Mit kezdjek vele? :P Csak úgy hagyjam benne?
2012. júl. 3. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, növényekkel simán bekerülhet. Ha nem akarod, hogy elszaporodjanak, gyorsan szedegesd ki őket, ha látod. De ikrák is kerülhettek be simán, bármikor felbukkanhatnak újak.
2012. júl. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a választ! Eddig csak 1-et láttam. De kitudja mennyi lehet..O.o
2012. júl. 3. 10:53
 3/5 Doruss ***** válasza:
Nekem is lett így csigám. Mellesleg úgy neveztem el, hogy Csoda :DD amúgy simán bekerülhet növényekkel együtt, csak arra vigyázz, hogy ne szaporodjanak el. Sok csiga hermafrodita, úgyhogy ha csak egy is bekerül, hamar úgy el tud szaporodni hogy csak na. Ez nálam is megtörtént már, végül csak aljzatcserével tudtam megoldani.
2012. júl. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem.. te jó ég.. a kis bestia! :P Most meg már eltűnt.. vagy veszek bele csigaevő csigát..:))
2012. júl. 3. 18:30
 5/5 anonim válasza:
Csináld úgy mint én van kB 2-3 csigám amit hagytam szép nagyra nőni a kicsit ha látsz fogd meg és törd össze és dobd vissza és a halak meg eszik.
2012. júl. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!