Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Horvátországból ha hazahozok...

Horvátországból ha hazahozok egy rákot azt tudom akváriumban tartani?

Figyelt kérdés
2012. júl. 4. 15:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem nehezen szokná meg a fogságot. Meg nem élné túl a hazautat. Repülőre meg nem viheted fel. Úgyhogy nem hiszem, de próbáld csak meg! :)
2012. júl. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Tilos hazahozni!!


Ráadásul el is pusztulna.

2012. júl. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én nem kínoznám szegényt. Valószínű nem bírná a fogságot, azt a vizet amit Te tudsz neki nyújtani a klímát és sok más egyéb tényezőt. Inkább fotót készíts és tedd ki háttérnek!
2012. júl. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
lol Horvárba van repülőjárat:? Nemtudtam... H környezőországokba is.
2012. júl. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok: fogalmam sincs, hogy van-e. Lehet, hogy nincs. :D
2012. júl. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Teljes mértékig igazatok van , nem viiszem haza.....
2012. júl. 4. 16:06
 7/13 anonim ***** válasza:
Tesóm egyszer buszon hazahozott valami pici rákokat Görögországból. Akkor már volt tapasztalatom édesvízi akváriummal, úgyhogy nem volt nehéz összerakni egy tengerit, csak ozmóvíz, tengeri só, élő talaj, meg egy jó szűrő kell hozzá. Azok a picik 30 literben elvoltak pár évig.
2012. júl. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha rákot akarsz, ajánlom figyelmedbe a márványrákot. Nagyon szép és igénytelen. Halakkal nem ajánlatos együtt tartani. Olcsón beszerezhető. [link]

Ami nagyon fontos!!! Ha megunod, nem szabad a természetes vizeinkbe elengedni! Akkor el kell ajándékozni. A linken le van írva miért.

2012. júl. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha veszel itt egy törpe tarisznya rákot, az pont ugyanúgy néz ki, mint amik horvátországban ülnek a parton, csak ez megmarad édesvízben, azaz picit sózni kell, de nem úgy mint egy tengert.
2012. júl. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

ilyen a törpetarisznya

[link]

2012. júl. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!