Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Baj lehet? Nem egyenes a padlóm?

Cerberosz kérdése:

Baj lehet? Nem egyenes a padlóm?

Figyelt kérdés
Szóval a bútor és a padló között kb. fél cm rés van középen a 2 szélénél nem. az aki 300l es. ez mennyire necces? tegyek a bútor alá valamit?
2012. júl. 9. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ezt látni kéne.

Mekkora felületen áll a bútor? Középen van merevítve?

Mert jó lenne, de ha a merevítés nem adja le a súlyt középen a padlónak, akkor nem tölti be a funkcióját. Mennyire stabil így?

Mennyire deformálódhat a teteje? Jó lenne egy kép.

A lényeg, hogy a teteje sík legyen, és fél tonnától is sík maradjon. És stabilan álljon. Ez a cél.

2012. júl. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk se túl egyenes. Én szoktam olyat csinálni, pl hogy a bútor aljába betekerek ilyen kis pozdorja csavart hogy a feje kiálljon, az stabilizálja, vagy csinálok egy éket fából azt beütögetem alá, vagy szoktak itthon lenni 2-3mm-es műanyag lemezeim, van hogy olyanból egy csíkot betolok alá.
2012. júl. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Karton lapot is lehet hajtogatni és alá tenni.
2012. júl. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
120*50-es a bútor középen van 2 merevítő is. oldalt ajtós középen nyitott típusú bútor. Ma megpróbáltam funér lemezt méretre vágni alá. Kiszámoltam, levágtam erre bepróbálom és nem jó... Elég lehet ha csak középen megtámasztom vele?
2012. júl. 11. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!