Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet még valahol egyenes...

Lehet még valahol egyenes hátú német juhászkutyát kapni?

Figyelt kérdés

Nem tudom,ti hogy vagytok vele,de engem kiborítanak az ilyenek... [link]

Már jóformán járni sem tudnak szerencsétlen kutyák.Múltkor kiállításon is le voltam döbbenve,ezek a nagyszerű munkakutyák csak húzzák a hátsójukat a földön.


2012. jún. 21. 10:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
Lehet. A túlzott lejtős hátúak általában a kiállításra tenyésztőknél vannak. kisebb, nem menő kenneleket kell keresned.
2012. jún. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lehet kapni persze, csak nem kiállítási kutyák között kell keresgélni. Egyébként engem is felháborít amit művelnek a fajtával, jó tudom hogy a beállás miatt is lapos a feneke na de akkor is...
2012. jún. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ezek a szerencsétlen kutyák a tenyésztőik nyomorék lelkivilágát tükrözik vissza.
2012. jún. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
lehet csak ne a küllemkutyáknál keresd!
2012. jún. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Vannak olyan tenyésztők akik kifejezetten munkakutyának tenyésztik, olyat keress.
2012. jún. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az ónémet juhászokra és a munka vonalú nj-k nagy részére ez a fajta csapott far szerencsére nem jellemző.
2012. jún. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Jelenleg három kutyám van,tehát nem most tervezek német juhit,viszont féltem attól,hogy mire venni szeretnék,nem marad már,,normális"...Munkavonalúakat tenyésztőket fogok akkor keresni.
2012. jún. 21. 13:06
 8/11 A kérdező kommentje:
Esetleg ajánlani is tudtok ilyen kenneleket,csak a kíváncsiság kedvéért?
2012. jún. 21. 13:06
 9/11 anonim ***** válasza:
steinhart, de ha rákesresel biztos ad ki egy csomót
2012. jún. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is a Steinhart-ot javaslom. :)
2012. jún. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!