Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A gömbmoha különös bánásmódot...

A gömbmoha különös bánásmódot igénylő akváriumi növény?

Figyelt kérdés

Gömbmohát szeretnék a gőtéim terráriumába. Nincs levegőztető benne és megvilágítva sincs a terrárium. Nem fog így kirohadni a moha? Hosszú életű ez a növény?

Előre is köszi a válaszokat :)


2012. júl. 14. 21:19
 1/6 bamboochatheone ***** válasza:
A legigénytelenebb talán.:D Biztosan kibírja a fényhiányt, elég neki az is ami beszűrődik a vízbe.
2012. júl. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy vödörben is eléldegél szobavilágítás mellett. Nem rothad ki, sőt szép zöld, de nem tudom mitől.
2012. júl. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 bamboochatheone ***** válasza:
Azért mert alga, és az mindent kibír.:D
2012. júl. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De nem minden alga. pl a zöldalga nem bír ki mindent, az ha nem kap fényt elfogy és max barna alga lesz, ha meg nincs fény egyáltalán akkor még az sem.
2012. júl. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Doruss ***** válasza:
Elég szívós növény, bár nem tudom, mennyit bír ki. Szerintem próbáld ki. Időnként meg kell forgatni ahhoz, hogy szép gömbölyű legyen, de nem kell neki semmi különleges dolog.
2012. júl. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a segítséget!

Akkor kipróbálom.:)

2012. júl. 16. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!