Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért vannak buborékok a gurámin?

Miért vannak buborékok a gurámin?

Figyelt kérdés
Most vettem egy gyöngygurámit és ahogy betettem az akváriumba tiszta buborék lett az egész teste. Nagyon meg van ijedve még bújkál, de csak kisguppik vannak rajta kívül az akiban. Mitől lehetnek a buborékok rátapadva?

#buborék #gurámi #buborékok a testén
2012. júl. 17. 11:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez így elég rosszul hangzik, nem lehetnek buborékok egy halon. Nem lehet, hogy darakórról van szó? Pici apró fehér pöttyök?

Behelyezés előtt szoktattad legalább 1-másfél órán keresztül, ahogyan kell?

Mióta működik az akvárium, mennyire van beállva?

2012. júl. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már eltűntek a bubik. 2 hete vannak benne kis guppik, akkor lett tisztítva is, kizárt, hogy darakór, mert ha kiveszem eltűntek a buborékok miután visszatettem csak ha szűrő alá úszott akkor jöttek elő megint. A szoktatás nem sikerült valami jól mert a zacskóban amiben volt mikor belógattam szinte egyből megvadult és össze vissza törte volna magát ezért egyből kivettem most csak 2 centi nagy guppik meg pár rák van körülötte semmi nagyobb hal ő van egyedül. Olvastam hogy félős, de nem gondoltam hogy ennyire. Első gurámim. Kicsit fakó is talán, az is az ijedtségtől van?
2012. júl. 17. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!