Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van egy sziámi harcoshalam,...

Van egy sziámi harcoshalam, vettem mellé egy Kék gurámit ( álitólag nem bántja) de mihelyt beletettem rögtön ment neki most külön vannak de ezt nem szeretném valami tipp?

Figyelt kérdés
A sziámi fiú az eladó azt mondta nem bántja hát enyém neki ment rendesen. Gurámit gömb akváriumba tettem kicsinálja a gömb ? Össze lehet valahogy szokatni őket ?

2012. júl. 17. 20:10
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
akkor papoljatok a törvényről ha majd mindenki betartja
2012. júl. 21. 15:30
 12/25 bamboochatheone ***** válasza:
Sok kicsi sokra megy. Ha mindenki betartaná a törvényt akkor nem kellene törvény mert evidens lenne egy bizonyos dolog, jelen esetben az állatkínzás, elkerülése. Mivel Te nem vagy hajlandó hallgatni a szép szóra így majd hamarosan el fog pusztulni az összes(ami vicces mert csak kettő) halad és fogsz majd itt kérdezősködni, hogy miért haltak meg a halaim amikor biztosítottam mindkettőnek egy két decis poharat, nem tudom mibajuk lehet amikor a boltban is így vannak meg az eladó azt mondta hogy a márványsügér jól meglesz a guppival meg bettával 13 literben...Ez nem felelős állattartás hanem úgy hívják kínzás. Remélem majd egy felsőbb hatalom, amit most te játszatsz a halaidnak, bezár téged is 2 négyzetméterre egy kigyúrt kopasz anyaszomorítóval és életed végéig a kettőtök ürülékében taposva várjátok a megváltó halált.
2012. júl. 22. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Felsőbb hatalmat nem szabad belekeverni már persze ha Istenről beszélsz
2012. júl. 22. 12:11
 14/25 bamboochatheone ***** válasza:
Mondhatni hogy Istent játszatsz...
2012. júl. 23. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Ember nem képes Istent játszani. Isten a magasságos csoda melyet ember nem tud utolérni semmilyen formában sem
2012. júl. 24. 16:30
 16/25 bamboochatheone ***** válasza:
Úgytűnik neked sikerült hiszen döntesz életről és halálról. Gondold végig mit teszel mielőtt belevágsz dolgokba mert hamar gondok lehetnek. (most inkább nem kezdem el részletezni az ateista nézeteimet...)
2012. júl. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
hát ne is mert ateizmusnak nincs értelme. Egyébként a halak tökéletesen megvannak
2012. júl. 26. 13:11
 18/25 bamboochatheone ***** válasza:
Már miért ne lenne értelme?
2012. júl. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
mert nincsen
2012. júl. 28. 15:32
 20/25 bamboochatheone ***** válasza:
Isten? Jól látod.:)
2012. júl. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!