Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A vörösneon és a neonhal...

A vörösneon és a neonhal képes annyira elfogadni egymást, hogy akár rajként viselkedjenek?

Figyelt kérdés

2012. júl. 21. 13:18
 1/5 Platypus ***** válasza:
A kifejlett egyedek között túl nagy a méretkülönbség és a hőmérsékletigényük is eltér.
2012. júl. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálam véletlenül bekerült a vörös neonok mellé két kék neonhal ( az eladós nem vette gondolom észre, hogy bekerültek a vörös neonos akváriumba kék neonok ) és pont véletlenül kiszedte nekem őket, de teljesen rajt alkotnak a vörös neonokkal meg még zöld neonom is van(neonos asksi :) és a három neonhalfaj egy nagy neon rajt alkot. De lehet, hogy csak nekem van szerencsém, hogy ilyen jól megvannak és egyébként nem alkotnának ilyen szép rajt különböző neonok.
2012. júl. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A rajhalak elsősorban saját fajtársaikat keresik. Ha nincsenek (csak pár darabot vettél pl.) akkor más rajhalakkal is összeállnak. Ez ösztönös védekezési forma. A természetben így nagyobb a túlélési eséjük és így a biztonságérzetük is.
2012. júl. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat nwkem 200literes aksim van es van jelenleg 9 neonhalam a méretük elég nagy gondolom a tőbbség nöstény és gondoltam veszwk ugyanennyi vörösneont.... A hőmérséglettel kapcsolatosan ugy gondolom hogy 25-26 C mind a 2nek elfogadhato átlag...
2012. júl. 23. 14:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Kis idő és akár még dzsukelcsávóként is viselkedhetnek, de vigyázzál velük dikházod.
2012. júl. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!