Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » LED szalagból akvárium világít...

LED szalagból akvárium világítást?

Figyelt kérdés

Ilyen jellegű lámpát szerettem volna egy kis 30 literes nano szerű akváriumra rakni: [link]


de nem óhajtok ennyit költeni rá. valaki LED szalagból fabrikált már esetleg akvárium világítást. Ha igen, milyen módón? Kép esetleg?



2012. júl. 24. 01:28
 1/8 anonim válasza:
Enyi alatt nem tudsz egy jót mert eneek fényereje is van nem ugy mint az olcsobb ledszalagoknak de milyen ledszalagal?
2012. júl. 24. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ezzel többet érnél

[link]

2012. júl. 24. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 YourDestiny ***** válasza:

Vagy ezzel:


[link]

2012. júl. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 bamboochatheone ***** válasza:

Én így csináltam a régi 70 litereshez: [link]

És most ugyanezek világítanak a 112-es aksiban: [link]

Most lesz nyár végén fejlesztve a tető világítással együtt persze LED-ekkel megoldva!:D

2012. júl. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Képen egész erősnek néz ki. Növények bírják alatta?
2012. júl. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 bamboochatheone ***** válasza:
Igen. Van benne Közönséges valiznéria és amikor csináltam CO2-t úgy egy hétig működött az első keverés és utána úgy 3-4 napig nem tudtam újat csinálni és emiatt nagyon elsárgultak de most megint szépen nőnek. Az Anubias Nana még virágzott is ezalatt a fény alatt pedig csak 3 hetente kapnak Tetra növénytápot.:D
2012. júl. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

közben válaszolok a saját kérdésemre is :) nézzétek ilyet találtam: [link]


szerintem parádésan oldotta meg a srác és nem is néz ki rosszul. a következő kérdésem az az, hogy egyszerű növényekkel mint valiznéra meg jávai moha, sima fehér fényű ledekkel elkaristol e hosszútávon is egy akvárium?

2012. júl. 27. 11:32
 8/8 YourDestiny ***** válasza:
Nekem a mohák megvannak LED alatt, szerintem az anubias is megelégszik vele. A vallisneriát nem tudom.
2012. júl. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!