Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mekkorának kell lennie minimum...

Mekkorának kell lennie minimum a helynek egy tengeri csillag számára? Melyik fajta fér el a legkisebb helyen, és mekkora az a hely?

Figyelt kérdés
Hogyan tudnék tartani akváriumban, egyedül legkönnyebben tengeri csillagot?Mi kell a tartásához?Hallottam hogyan kell tengervizet készíteni és hogy valamilyen mérő is kell hozzá, csak gondoltam megkérdezem az okosabbakat inkább.:)

2012. júl. 24. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézz körül boltokban és amilyen csillagot találsz, annak kérdezd meg a latin nevét, aztán kiderítjük, hogy mekkora hely kell neki.
2012. júl. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak azért, mert van belőle sokféle, pl van olyan is, aminek 500 liter kéne.
2012. júl. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Úgy értem, melyik az a fajta amelyiknek a legkisebb hely kell és könnyű tartani?
2012. júl. 25. 17:30
 4/5 anonim ***** válasza:

A kígyókarú tengericsillag nekem 20 literben van 2db, illetve még csak nem is 20, hanem 18 liter..

azok szerintem ott születtek, mert én nem raktam bele őket. Egy hónapja vettem észre őket, vagy kettő, de nem sokat nőttek azóta. Kb 2 centisek és mindig rajta csüngenek a díszalgákon. Lehet hogy azt eszik. Meg egy kis fagyasztott ciclopst adok nekik néha, olyankor átmennek a szivacsra, mert azon áll meg a kaja.


Gondoltam ha majd megnőnek valami érdemleges méretre ahol már látszanak rendesen, akkor átrakom őket a 200 literesbe. Egyébként meg gőzöm nincs, hogy mekkora akvárium kéne nekik. Nem néztem utána. Így míg kicsik így biztos elég nekik ez a méret ahogy én látom.

2012. aug. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Toricsuy válasza:

Azt én sem tudom így megmondani mekora hely kell neki, de a körülményekre oda kell majd figyelned ha lesz csilagod!!!!

Nem lehet a viz tul hideg se tul meleg az áramlás, a fény, a vizsűrűség a ph, kell biztositani buvóhejet is, szürő szükséges!....

Ha veszel élőkövet azon általában szokott lenni kis tengeri csillagocska akár több is, koralok is nőhetnek ki rajta el tud benne bujni már csak a többi feltételt kell biztositanod! :D

2012. szept. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!